Obchodní podmínky

Ceny

Ceny zboží jsou včetně DPH.
NEJSME PLÁTCI DPH

Slevy

Slevy platí pouze na náušnice, nevztahují se na pistole a náhradní díly.
Při jednorázovém nákupu nad 8.000,- Kč sleva 5%.
Při jednorázovém nákupu nad 12.000,- Kč sleva 10%.

Objednání

Zboží lze objednat:

  • objednávkovým formulářem na www stránkách (preferujeme).
  • telefonicky (775 727 827). Je třeba uvést číslo náušnic dle ceníku a počet plat. Je aktivována hlasová schránka. Doporučujeme vám, abyste si objednávku připravili před zavoláním.
  • e-mailem (ars.uh@seznam.cz). Je třeba uvést číslo náušnic dle ceníku a počet plat. Uveďte prosím váš kontaktní telefon.

Storno objednávky

Objednávku lze stornovat, jen pokud zboží nebylo odesláno.

Dodání a platby

Zboží s dodacím listem posíláme balíkem prostřednictvím České pošty na dobírku. Po připsání peněz na náš účet vám vystavíme fakturu, kterou již nehradíte (v rubrice „forma úhrady“ je uvedeno „dobírka“).

K ceně zboží připočítáváme poštovné a balné.

Platí i pro Slovensko.

Odeslání zboží

Zboží odesíláme následující pracovní den po objednání. Pokud se vyskytnou komplikace nebo nemáme některý typ momentálně skladem, řešíme věc telefonicky nebo e-mailem.

Nevyzvednuté zásilky

Jestliže kvůli pochybení zákazníka bude zásilka vrácena (nevyzvednutí zásilky na poště*), špatná adresa na objednávce), pošleme opakovaně zboží za cenu zvýšenou o vynaložené náklady.
*) POZOR- platí i v případě, že vám pošta nedá Oznámení o uložení zásilky. Pokud zboží nedostanete do 4 – 5ti pracovních dnů, urgujte dodání na vaší poště.

Reklamace

Jestliže má zboží vadu nebo je dodáno chybně, pošleme zboží náhradní, nebo je vyměníme. Nepožadované nebo vadné zboží zašlete zpět (pokud se nedohodneme jinak).

Platnost

Tyto Obchodní podmínky platí od 16.1.2018 do odvolání.